Warsztaty i spotkania

Organizowane przeze mnie warsztaty stacjonarne

Pod koniec 2022 roku poczułam głęboką potrzebę, aby ponownie spotykać się na żywo z wyjątkowymi kobietami i powoli, krok po kroku, prowadzić je do pięknych życiowych zmian. W ten sposób rozpoczęłam cykl warsztatów stacjonarnych, podczas których dzielę się swoją regularnie zdobywaną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, a w rezultacie te wspaniałe Mamy dostają szansę, by rozwinąć swoje macierzyńskie, ale i kobiece skrzydła.

Do udziału w warsztatach stacjonarnych zgłaszają się cudowne kobiety, które otwierają swoje serca na zmiany. W kameralnych grupach poruszamy tematy zarówno typowo kobiece, jak i te związane z wyzwaniami macierzyństwa. Tak naprawdę to uczestniczki tych spotkań, na zamkniętej grupie na Facebooku, decydują o dokładnej tematyce warsztatów. Można powiedzieć, że spotkania są szyte na miarę potrzeb tych kobiet, które fizycznie w nich uczestniczą.  Ja sama zaś prowadzę je za rękę tam, gdzie pragną być. Pomagam im wzmacniać ich piękne skrzydła i na nowo zakochiwać się w życiu. 

Jeśli Ty również czujesz, że potrzebujesz takiego bodźca do zmian, do rozwoju, zapraszam Cię do udziału w moich warsztatach! 

Poniżej znajdziesz relacje z dotychczasowych wydarzeń.

9.03.2024 Spotkanie rozwojowe dla Mam w Beauty Hall Elektrownia Powiśle

 

Tym razem postanowiłam zmienić dotychczasową formułę moich projektów stacjonarnych z warsztatów na spotkanie rozwojowe. Chciałam dotrzeć do większej liczby kobiet i udało mi się to! 

Spotkanie było luźne i niezobowiązujące, a dodatkowo odbywało się w większym gronie niż dotychczasowe warsztaty. Wiem, że dzięki temu dziewczyny, które dopiero zaczynają swoją przygodę z tematami rozwojowymi, miały możliwość w komfortowych warunkach otrzymać podstawy niezbędne do rozpoczęcia drogi do szeroko rozpostartych skrzydeł 🙂 I z potwierdzonych źródeł wiem, że to pozornie luźne spotkanie rozpoczęło ogromne zmiany w wielu kobiecych sercach, co tym bardziej mnie cieszy.

Miejsce, w którym zorganizowałam moje spotkanie to zdecydowanie miejsce kobiet – Beauty Hall Elektrownia Powiśle łączy w sobie nie tylko kompleksową dbałość o kobiecą urodę, ale również, dzięki organizowanym spotkaniom, daje przestrzeń do dbania o to, co duchowe 🙂

Filmowy skrót ze spotkania rozwojowego dla Mam znajdziecie TUTAJ (Instagram) i TUTAJ (Facebook).

 

24-26.11.2023 Weekendowe warsztaty rozwojowe dla Mam/Łubinowe Wzgórze k. Nałęczowa

 

Warsztaty wyjazdowe były jednym z moich największych marzeń. W tym roku, mimo wielu napotkanych przeszkód, udało mi się je w końcu zorganizować. To był czas absolutnie magiczny, wzruszający i transformujący…

Po 3 wspólnie spędzonych dniach utwierdziłam się w przekonaniu, jak bardzo tego typu wydarzenia i czas spędzony z samą sobą jest nam, kobietom potrzebny.

Moje Uczestniczki wyjeżdżały z pootwieranymi wieloma drzwiami i oknami, zamkniętymi przez lata… co okazało się być bardzo uwalniające oraz przepełniające wiarą, nadzieją i jeszcze piękniejszą wizją swojego dalszego życia 🙂

Piękną i klimatyczną relację z tego wyjątkowego weekendu obejrzycie TUTAJ (Instagram) i TUTAJ (Facebook).

warsztaty
warsztaty
warsztaty

22.04.2023 Wrocław/Odra Centrum

 

Wrocław przyniósł nowe i zupełnie inne doświadczenia, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że każda kobieta jest wyjątkowa oraz odczuwa świat na swój indywidualny sposób. To z kolei sprawiło, że moje warsztaty nabrały całkowicie nowego znaczenia, a także pokazały mi jeszcze bardziej, że zdecydowanie warto organizować takie spotkania. Większość tematów, które omawiałyśmy we wrocławskim gronie różniło się od tych dominujących na pierwszym spotkaniu w Warszawie – stąd moja bardzo duża otwartość oraz elastyczność na kształt tych warsztatów 🙂 

Zachęcam do obejrzenia krótkiego podsumowania filmowego TUTAJ (Instagram) i TUTAJ (Facebook).

warsztaty stacjonarne
warsztaty stacjonarne
warsztaty stacjonarne

25.03.2023 Warszawa/Dharma Żoliborz

 

Te warsztaty były naprawdę wyjątkowe. Przede wszystkim dlatego, że było to pierwsze moje spotkanie stacjonarne po kilkuletniej przerwie. Dziewczyny przyjechały do mnie z całej Polski, a nawet przyleciały z Londynu i Frankfurtu, co przeszło moje najśmielsze oczekiwania! To, co wydarzyło się w ciągu tych kilku magicznych godzin było niesamowicie budujące, a doświadczenia, z jakimi dziewczyny wyszły z tego spotkania zostaną z nimi i ze mną na zawsze. 

Film z podsumowaniem warsztatów obejrzysz TUTAJ (Instagram) i TUTAJ (Facebook).

warsztaty stacjonarne
warsztaty stacjonarne

Wydarzenia, w których biorę udział:

 • Warsztaty dla przyszłych i obecnych rodziców organizowane przez Świadoma Mama
 • Warsztaty dla rodziców odbywające się podczas targów Mamaville
 • Warsztaty dla rodziców odbywające się podczas targów Trends4Kids
 • Warsztaty z cyklu „Dziecko też człowiek” organizowane przez Bibliotekę Tuvim w Łodzi
Wydarzenia i prelekcje Pomogę Ci Mamo
Warsztat dla rodziców Pomogę Ci Mamo

Przykładowe tematy prowadzonych przeze mnie spotkań:

 • Czy wychowywanie dzieci może być łatwiejsze?
 • Skąd te bunty i histerie, czyli trudne emocje i trudne zachowania dzieci
 • Rozwój emocjonalny dzieci
 • Młodsze rodzeństwo na pokładzie
 • Zazdrość i rywalizacja pomiędzy rodzeństwem
 • O co chodzi z tą złością, czyli trudne emocje rodziców
 • Dlaczego dzieci zachowują się „niegrzecznie”?
 • Budowanie wartościowej relacji rodzic-dziecko
 • Moje dziecko mnie nie słucha
 • Jak przetrwać „bunt dwulatka”?
 • Niełatwe początki macierzyństwa
 • Kary i nagrody jako metoda wychowawcza
 • Stawianie granic dzieciom
 • Błędy wychowawcze popełnianie przez dobrych rodziców
 • Bycie rodzicem uprzejmym i stanowczym jednocześnie
 • Relacja z partnerem po narodzinach dziecka
 • O byciu idealną Mamą, o oczekiwaniach, presji i o tym co pomyślą inni
 • Komunikacja rodzic-dziecko

Zapraszam Cię do poznania mnie bliżej i kontaktu. 

Dominika Słowikowska

Opinie

Na co dzień korzystam z ogromu wiedzy, jaki Pani Dominika przekazuje w mediach społecznościowych i swoim blogu. W sytuacji kryzysowej skorzystałam z telekonsultacji, w trakcie której dostałam konkretne porady wsparte szeroką wiedzą w zakresie psychologii dziecięcej. Polecam z całego serca!

Pani Dominika jest dla mnie ogromnym wsparciem na mojej macierzyńskiej drodze. Niemal każdego dnia czerpię z ogromu wiedzy przekazywanej za pośrednictwem mediów społecznościowych. W trudniejszym momencie skorzystałam z konsultacji indywidualnych, podczas których pani Dominika z dużym zaangażowaniem udzieliła porady i wsparcia.

Pani Dominika to niezwykle ciepła, miła i sympatyczna osoba. Świetnie odnajduję się temacie emocji małych dzieci, bardzo Nam pomogła. Ma ogromną wiedzę na ten temat. Wytłumaczyła wszystko w bardzo prosty, zrozumiały dla Nas sposób popierając wszystko przykładami, które pozwoliły zobrazować nasz problem i to jak go naprawić. Pani Dominika bardzo profesjonalnie i indywidualnie podchodzi do każdego, szuka różnych sposobów rozwiązania problemu bardzo serdecznie polecamy!!!

Dominika to odpowiednia osoba na odpowiednim "stanowisku"! Zawsze można na nią liczyć, na jej niezawodne rady, wsparcie, zrozumienie, zaangażowanie oraz ogromną chęć pomocy w rozwiązywaniu problemów. Korzystaliśmy z konsultacji przez Skype oraz e-mailowo. Polecam każdemu rodzicowi również szkolenia online autorstwa Dominiki, nie ma takiej ceny, której nie dałoby się za tak profesjonalne wsparcie i wiedzę.

Pani Dominika jest bardzo ciepłą i miłą osobą, z którą bardzo przyjemnie się rozmawia. Dodatkowo posiada dużą I fachową wiedzę na temat rozwoju dzieci, ich emocji, zachowań. Konkretne rady z przykładami jak sobie radzić w trudnych sytuacjach - to jest to czego oczekiwałam. Polecam serdecznie panią Dominikę!

Ogromna wiedza o małych ludziach. Wszystko dokładnie opisane, wyjaśnione. Widać bardzo duże zaangażowanie. Poza tym pani Dominika to pełna empatii i bardzo sympatyczna osoba. Ja się od Pani Dominiki bardzo dużo nauczyłam i polecam wszystkim :)

Bardzo polecam Panią Dominikę. Wspaniała osoba, która w bardzo przyjazny i profesjonalny sposób podchodzi do tematu, pomaga rozwiać wątpliwości i rozwiązać problemy. Wszystko spokojnie i dokładnie tłumaczy, zawsze odpowiada na pytania. Korzystałam z usług Pani Dominiki już kilka razy i jeśli będzie taka potrzeba to z pewnością zgłoszę się do niej ponownie.

To co mi dały te szkolenia, to taki wewnętrzny spokój … poczucie, że mimo trudności dam radę. Myślałam, że rozumiem moje dziecko, ale teraz wiem, że rozumiem go bardziej i mam wrażenie, że mogę stać się lepszą mamą. Doszłam jednak do wniosku, że nie mogę Cię oglądać wieczorem, bo później za dużo mi w głowie wiruje i spać nie mogę, tylko zapisuję to co najważniejsze w moim szkoleniowym notatniku. Także byłam niewyspana przez kilka ostatnich dni :), ale za to jestem doedukowana! Jeszcze raz ogromne dzięki za te szkolenia, za świetną atmosferę, umiejętność trafiania do ludzi, przykłady i wsparcie w rodzicielstwie.

Twój sposób przekazywania wiedzy jest rewelacyjny – wiele z tych informacji czytałam w poradnikach albo jeszcze pamiętam ze studiów, ale sucha teoria niepoparta żadnym przykładem trudno wchodzi do głowy i jakoś tak nie dociera do człowieka. U Ciebie mnóstwo przykładów z życia codziennego i Twój spokojny głos sprawiają, że wiedzę się chłonie natychmiast. :)

Po ostatnich dwóch szkoleniach inaczej patrzę na moją mała dziewczynkę. Widzę w niej małego człowieczka, którym tak jak nami wszystkimi kierują emocje. Jestem dużo bardziej spokojna, a przez to widzę że i moje dziecko jest szczęśliwe. Cieszę się każda chwila razem. Mimo że nie zawsze jest kolorowo, jestem zmęczona czy nie wyrabiam się, to staram się widzieć pozytywy😊

Chciałam tylko napisać, że wczorajsze szkolenie było rewelacyjne! Jestem bardzo pokrzepiona tą wiedzą. Mimo że mam blisko 11 miesięczna dziewczynkę, więc sporo rzeczy jeszcze nas nie dotyczyło, ale czuję się już pewniej bo wiem jak reagować i co myśleć już na wszelki wypadek 😊 Jak to dobrze że jest ktoś taki jak Ty!

Obejrzałam całe szkolenie i jestem pod absolutnym wrażeniem Twojej pracy! Po pierwsze opowiedziałaś o wielu zachowaniach mojego dziecka, część z nich dopiero zaczyna się pojawiać. Dzięki temu przestałam właściwie automatycznie denerwować się płaczem córeczki. Teraz wiem że jest on potrzebny, a wcześniej po prostu mnie paraliżował. Przekazałaś mi tak dużo wiedzy i wskazówek, że nie sposób się do wszystkiego odnieść teraz na bieżąco, ale jestem przekonana że będę wracała do nagrania wielokrotnie :)

W szkoleniach najbardziej podoba mi się Twoje szybkie tempo, konkret i to, że gołym okiem widać że wiesz co mówisz, jesteś pewna siebie i swojej wiedzy. Miło jest patrzeć jak czujesz się w tym taka… swobodna, z żarcikiem i mrugnięciem oka co jakiś czas jako przerywnik. Widać, że to czym się z nami dzielisz to Twoja pasja i ‚konik’- to jest ekstra. I to daje mi super poczucie spokoju że jesteś właściwą osobą do słuchania i do podążania za Twoimi wskazówkami. Jesteś naprawdę bardzo profesjonalna. :)

Obejrzałam właśnie szkolenie. Jestem ogromnie zadowolona. :) Pierwszy raz mam aż 7 stron notatek.
Jestem pod wrażeniem Twojego uporządkowania i podzielnej uwagi! Widać, że kochasz to, co robisz, bo nawet "po czasie" zamiast szybko uciekać, jeszcze podawałaś kolejne przygody, bardzo to doceniam. Super, że są z życia wzięte, a Ty jesteś bardzo otwarta, miło się Ciebie słucha :) Na pewno będę wracać po kolejną wiedzę.

Jestem właśnie świeżo po obejrzeniu webinaru "Trudne emocje u dziecka" i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobał. Ogrom rzetelnej wiedzy, teoria jak i przykłady z życia wzięte. Czyli to co lubię najbardziej!

Obejrzałam całe szkolenie i jestem pod absolutnym wrażeniem Twojej pracy. Po pierwsze opowiedziałaś o wielu zachowaniach mojego dziecka, część z nich dopiero zaczyna się pojawiać. Dzięki temu przestałam właściwie automatycznie denerwować się płaczem córeczki. Teraz wiem że jest on potrzebny, a wcześniej po prostu mnie paraliżował. Przekazałaś mi tak dużo wiedzy i wskazówek, że nie sposób się do wszystkiego odnieść teraz na bieżąco, ale jestem przekonana że będę wracała do nagrania wielokrotnie.

Wczorajsze szkolenie było rewelacyjne! Jestem bardzo pokrzepiona tą wiedza. Mimo, że mam blisko 11 miesięczna dziewczynkę, więc sporo rzeczy jeszcze nas nie dotyczyło ale czuję się już pewniej, bo wiem jak reagować i co myśleć już na wszelki wypadek 😊 Jak to dobrze że jest ktoś taki jak Ty!

Po ostatnich dwóch szkoleniach inaczej patrzę na moją mała dziewczynkę. Widzę w niej małego człowieczka, którym tak jak nami wszystkimi kierują emocje. Jestem dużo bardziej spokojna, a przez to widzę że i moje dziecko jest szczęśliwe.

"Trudne emocje rodziców" - świetny kurs! Jeden z lepszych, naprawdę! 2,5h samych merytorycznych informacji, świetne wskazówki, przykłady. Doskonale motywujesz, aż się chce działać :)

Z okazji Twoich urodzin skorzystałam z promocji na kurs o złości rodziców. W końcu udało mi się przesłuchać. Jednak jak człowiek rozumie pewne mechanizmy, to życie wydaje się łatwiejsze. Bardzo Ci dziękuję, przewartościowałam kilka rzeczy, przemyślałam i uzbrojona w wiedzę pędzę dalej! :)

Tak się cieszę, że trafiłam do Ciebie. Dziękujemy razem z mężem za wszystko co robisz. Dajesz nam wsparcie i narzędzia do budowania fajnych relacji z naszymi dziećmi. Zaczęliśmy w zeszłym roku szkoleniem „Moje dziecko mnie nie słucha”, które otworzyło nam oczy. Dzięki szkoleniu „Młodsze rodzeństwo w drodze” przygotowaliśmy synka na pojawienie się młodszej siostry. Obecnie jesteśmy po pakiecie szkoleń o emocjach. Jeszcze sporo pracy przed nami, ale cieszę się, że jesteśmy bardziej świadomymi rodzicami i przede wszystkim wyrwaliśmy się z dawnych schematów, w których sami byliśmy wychowywani.